SON DAKİKA
[20:25] Kamuoyunu yanıltmaya mı çalışıyor? -- [19:49] Jandarmadan kaçak içki operasyonu -- [17:10] Polis kuş uçurtmuyor -- [17:04] Jandarmadan can kurtaracak hatırlatma -- [16:44] Şahin nefes aldırmıyor -- [16:34] İşte festival programı -- [16:27] Belediyeden şikayet gibi açıklama -- [16:13] GTA oyununu yayalar için kullandılar -- [15:29] LGS Türkiye 1.’sinden akranlarına tavsiyeler -- [14:36] Mülteci öğrencilerin topluma kazandırılmasına çalışılıyor --
Spor
Örnek olacaklar ki 144 kişi bulunacak

Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER

Örnek olacaklar ki 144 kişi bulunacak
1.06.2019 - 12:21
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Düzcespor’a bağış kampanyasına katılanların rakamlarının ardından Düzce kamuoyu özellikle Düzcespor yönetimi ile Başkan Özlü’nün danışmanlarının neden destek olmadıklarını merak etmeye başladılar.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Düzcespor için başlattığı bağış kampanyasına katılanların isimleri sır gibi saklanıyor. Bunun sebebi ise bağış kampanyasında istenen ilginin gösterilmemesi olarak gösteriliyor.

Ancak kampanyaya ilgi gösterilmesi için öncelikle Düzcespor Yönetiminde bulunan isimlerle Özlü’nün danışmanlarının öncülük etmesi gerekiyor.

Düzcespor yönetiminde bulunan Orhan Aydın, Ali Dilber ve Esen Görü’ün dışında ki Erdal Şahin, Bayram Ali Kubilay, Celal Kasapoğlu, Mehmet Saygun, Hasan Kaya, Taner Met, Zafer Seymen, Vefa Pehlivan, Metin Çolak, Ayhan Aydın, Faik Şahin ve Selçuk Sönmez’in de kampanyaya destek olmaları isteniyor.

Diğer yandan da Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün danışmanları olan ve danışman sıfatı ile son dönemde dikkatli üzerine çeken isimlerde Cengiz Tuncer, Ufuk Yılmaz ve Ergin Çelikağ’ın da Düzcespor’a 10 bin liradan fazla destek olmaları isteniyor.

İşte bugüne kadar Düzcespor’a destek olan isimler

Faruk Özlü, Av.Arb.Ali Dilber, Enes Görür, Erdogan Bıyık, Delta Çorap, Orhan Aydın.

Yönetim içinde dahi alay konusu oldu

Düzcespor Yönetimi içinde de başlatılan kampanya alay konusu oldu. Kampanyaya henüz katılmayan Düzcespor eski Başkanı Mehmet Saygun’un “149 kişi bulun ben 150. Kişi olacağım ve 20 bin lira yatıracağım. Böylelikle 1 milton 510 bin para toplamış olacağız” dediği iddia ediliyor.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcesonhaber.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

GESKON’da yeni atamalar
24.06.2019 - 15:32
GESKON’da yeni atamalar

Facebook'da Bizi Takip Edin