Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 19:32
 
DİDER’den ziyaret
Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER
YAŞAM Haberi
DİDER’den ziyaret

Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sedat Mıhçı ve Delta Alfa Çorap Basın birimi sorumlusu Esin Tınaz gazetemizi ziyaret ederek projeleri hakkında bilgiler verdiler.

Düzce’de son dönemde sosyal yaşama katkı sağlayan, kendi meslektaşları ve yardıma muhtaç vatandaşların yanında olan DİDER ve Delta Alfa Çorap dikkatleri üzerine çekti. Yaptıkları faaliyetleri Düzce kamuoyu ile sık sık paylaşan DİDER Başkanı Sedat Mıhçı ile Delta Alfa Çorap basın birimi sorumlusu Esin Tınaz Düzce Son Haber Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Başkan Sedat Mıhçı, Düzce’de yardıma muhtaç vatandaşlar ile işçilerin her zaman yanında olduklarını söyleyerek “Biz kurulurken hiçbir şekilde farklı bir amaç gütmedik. Amacımız işçi arkadaşlarımızın yanında olmaktı. Ancak yardıma muhtaç ve bize ihtiyacı olan çok sayıda vatandaş gördük ki imkanımız var olduğu için onlarında yanında olduk. Bundan sonra da olacağız. Sadece basına yansıyan çok sayıda faaliyetimiz var. Ancak basına ve kamuoyuna yansıtmak istediğimiz bir o kadar daha vatandaşımızın yanında olduk” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİDER’den, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı