Haber Detayı
01 Eylül 2019 - Pazar 13:01
 
Kamuoyu desteği şart
Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER
SİYASET Haberi
Kamuoyu desteği şart

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti olağan büyük kongresi sonrası yeni açıklanacak kabinede kendisine yer bulmak için çalışmalarına hız verdi. Keşir’e Düzce’nin de destek çıkması ve kamuoyu oluşturması bekleniyor.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, özellikle 18 Temmuz’da yaşanan sel felaketinde gösterdiği performansla Ankara’nın dikkati çekmeye başladı. Milletvekili seçildiği dönem itibariyle hedefi bakanlık olan Keşir son dönemde bu hedefine 1 adım daha yaklaştı. AK Parti’nin olağan büyük kongresi sonrasında değişmesi muhtemel olan kabinede kendisine yer bulmak için çalışmalarına aralıksız devam eden Keşir’e Düzce kamuoyunun da destek olması bekleniyor.

Neden bir bakanımız daha olmasın?

Düzce küçük bir vilayet olmasına rağmen siyasi potansiyeli ile Ankara’nın en dikkat ettiği illerden birisi haline geldi. Bu sebeple zaman zaman Düzce’ye bakanlık makamları teslim edildi. Bu hem Düzce’nin isminin duyulmasına hemde Düzce’ye hizmetlerin daha hızlı gelmesine neden oldu. Keşir’in de bakanlar arasında isminin yer alması yine Düzce’nin lehine olacağından kamuoyunun daha önce ki bakan olan isimlere destek verdiği yine desteğini göstermesi gerekiyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kamuoyu, desteği, şart,
Yorumlar
Haber Yazılımı