"/> ">
Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 10:50
 
Kapatılan kavşakları gündeme getirdi
SİYASET Haberi
Kapatılan kavşakları gündeme getirdi

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TBMM’de gündem dışı söz alarak kapatılan FİSKOBİRLİK, Olimpiyat kavşaklarını gündeme getirdi. Yılmaz, Ulaştırma Bakanlığı’na hitaben “Ulaşım sorununu kavşakları kapatarak mı çözeceksiniz?” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yeni yasama yılına hızlı girdi.  Yaptığı konuşmalar ve sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmeyen Milletvekili Yılmaz, bu kez de meclis kürsüsünden Ulaştırma bakanına seslendi. ‘’Düzce’nin Ulaştırma Bakanlığından birçok isteği var’’ diyen Yılmaz bu istekleri tek tek sıraladı.

Milletvekili Yılmaz’ın Meclis kürsüsünden yaptığı konuşmanın detayları şu şekilde, ‘’Karayolları Fiskobirlik kavşağını kapattı Düzce de sebebini sorduğumuzda üstten geçişi sağlayamayacaklarını, yatırım programlarında olmadığını ifade ettiler. Buradan kendilerine seslenmek istiyorum her yerde yol yapılarak ulaşım rahatlatılırken, Fiskobirlik kavşağını kapatmak hangi mantığa sığmaktadır? Düzce’nin Ulaştırma bakanlığından istediği birçok şey vardır. Yığılca yolunda çalışmalar tamamen durdu. Olimpiyat kavşağı tam okulların açıldığı sezonda yapılmaya kalkılarak adeta trafik tam bir keşmekeş haline geldi. Kuzey batı çevre yolu halen yapılmadı Sakarya düzce bağlantı yolu Melen ağzı geçişi halen tamamlanmadı. Buradan ulaştırma bakanlığına seslenmek istiyorum. Düzce’deki ulaşım problemini kavşakları kapatarak mı çözmek istiyorsunuz.’’

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kapatılan, kavşakları, gündeme, getirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı