Haber Detayı
13 Ekim 2019 - Pazar 17:43
 
Mehmetçik için pedal bastılar
Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER
SPOR Haberi
Mehmetçik için pedal bastılar

Düzce’de faaliyet gösteren bisiklet kulüplerinin daveti ile Düzce Bisiklet Baharı organizasyonunun 4.’sü düzenlendi. 400 bisiklet severin katıldığı organizasyonda, bisikletçiler Barış Pınarı operasyonunda olan Mehmetçikler için pedal çevirdiler.

Düzce’de faaliyet gösteren Bisikletliler Platformu, Düzce Bisiklet Kulübü ve Düzce Bisikletçiler Kulübü’nün çağrısı ile Anıtpark’ta toplanan 400 bisiklet sever, 4. Bisiklet Baharı organizasyonu için bir araya geldiler. Bisikletliler, organizasyon kapsamında Anıtpark’tan başlayarak şehir merkezinden Sarayyeri Mahallesi’ne kadar pedal bastılar. Bisikletliler, tur öncesi asker selamı ile Barış Pınarı operasyonuna katılan Mehmetçikleri asker selamı ile selamlayarak, Mehmetçikler için pedal bastıklarını söylediler.

Bisiklet baharı adı verilen organizasyona katılan bisiklet severler, “ Devletimizin operasyonu var. Buradan bütün Mehmetçiklerimize selam olsun. Gönlümüz, ruhumuz, kalbimiz hep onlarla birlikte. Alla yar ve yardımcıları olsun. Onlar içinde pedal basıyoruz, pedal çeviriyoruz” dediler.

Bisiklet turu sonunda dağıtılan çekiliş numaralarına göre 10 kişiye çekilişle bisiklet hediye edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmetçik, için, pedal, bastılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı