Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 11:46
 
Özür dilemek zorunda kaldı
Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER
YAŞAM Haberi
Özür dilemek zorunda kaldı

Düzce Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Tuncer, eski Belediye Başkanı Dursun Ay döneminde çeşitli birimlerde müdür olarak görev yapan ve görevden alındıktan sonra teftiş kurulunda görevlendirilen müdürlerden özür dilemek zorunda kaldı.

Düzce Belediye Başkanı Cengiz Tuncer görev dağılımı sırasında kendi sorumluğunda olan teftiş kurulunda ki eski müdürlerle bir araya geldi. Kalıcı Konutlar bölgesine taşınmak istemeyen müdürler Başkan Yardımcısı Tuncer’e durumu ilettiler. Ancak Tuncer teftiş kuruluna ait olan ofisin kesinlikle taşınacağını söyledi.

Bunun üzerine müdürler teftiş kuruluna önem verilmediğini ofislerinin kalıcı konutlar iş merkezlerinde lavabolar yanında olduğunu ve bu durumun düzeltilmesini istediler.

Tuncer müdürlerin bu talebi karşısında “Yaşlısınız prostatınız vardır. Tuvalete yakın olun” diye espri yapmak istedi. Ancak Tuncer’in esprisi müdürlerin alınmasına ve tepkisine neden oldu.

Müdürlerin tepkisini öğrenen Tuncer, yine müdürleri bir araya toplayarak sözleri dolayısı ile özür dileyerek gönül aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özür, dilemek, zorunda, kaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı