Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 11:25
 
Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyareti
Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER
SPOR Haberi
Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyareti

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Başkanı Erdoğan Bıyık, yönetim kurulu üyeleri ve taban birlikleri temsilcileri Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan İsa Yazıcıyı ziyâret ettiler.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine getirilen İsa Yazıcı 'ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu temsilcileri tam kadro Yazıcı 'yı ziyaret etti. ASKF Düzce Başkanı Erdoğan Bıyık Yazıcı'ya üst düzey yetkililere verilen plaket takdim ederek görevinde başarılar diledi.

Bıyık ziyaretinde' " İsa Yazıcı müdürümün atamasından dolayı duyduğum sevinci ifade etmek istiyorum. Kendisi Düzceli olmasından dolayı şehrin yapısını iyi biliyor. Sporun ve sporcunun öneminin bilincinde olan Yazıcı'nın görevinde başarılar dilerim. Sayın Müdüre takdim ettiğimiz plaketi bizler üst düzey yetkililere veriyoruz. Bundan sonra Sayın Müdürümüz de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun bir parçasıdır. Kendisinin görevinde başarılar dileyerek her zaman yanında olacağımızın bilinmesini isterim" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yazıcı’ya, hayırlı, olsun, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı